ad
x
एमाले महाधिवेशन

एमाले महाधिवेशन : मतदानको समय सरेको सर्‍यै

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको १० औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनमा मतदानको समय फेरि सरेको छ । निर्वाचनको कार्यतालिका हेरफेर गर्दै मतदानको समय राति २ बजे पुर्याइएको हो । केन्द्रीय निर्वाचन समितिले मतदानका लागि राति ९ देखि बिहान ३ बजेसम्मको समय निर्धारण गरेको थियो । तर उम्मेदवारको अन्तिम नामावली प्रकाशन हुन बाँकी नै छ ।


उम्मेदवारको अन्तिम नामावली प्रकाशनमा ढिला भएकै कारण मतदानको समय पनि पर धकेलिएको बताइएको । केही विषय मिलाउन बाँकी रहेका कारण उम्मेदवारको अन्तिम नामावली प्रकाशनमा ढिलाइ भएको छ । यसलाई राति ११ बजेसम्म प्रकाशित गर्ने तयारी गरिएको निर्वाचन आयोगका संयोजक विजय सुब्बाले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।