ad
x

रुपन्देही उद्योग संघमा सल्लाहकार समिति चयन

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

रुपन्देही उद्योग संघमा सल्लाहकार समिति चयन गरिएको छ । संघका अध्यक्ष माधवप्रसाद पौडेलले संघको विधान २०३५ (संशोधन २०७७ सहित) भाग ५ को दफा २८ बमोजिम  चयन गरेका  हुन् ।


उक्त  सल्लाहकार समितिको संयोजकमा संघका पूर्व अध्यक्ष दिनेशराज रेग्मी तथा सदस्यहरूमा लुम्बिनी सिट मेटल उद्योगका भूपाल कुमार श्रेष्ठ, सुपर कङ्क्रिट उद्योगका शिव कुमार पाठक, अस्मिता कापी उद्योगका ऋषि बहादुर भण्डारी, अग्नि सिमेन्ट उद्योगका राज कुमार पोखरेललाई मनोनयन  गरिएको हो ।त्यसैगरि संघको आर्थिक सल्लाहकारमा डा.खगराज शर्मा, कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता यमलाल खनाल, प्राविधिक सल्लाहकारमा ई.सुमन श्रेष्ठ र प्रेस सल्लाहकारमा सुमन अधिकारीलाई मनोनयन गरेको हो ।संघको असोज  २३ गते सम्पन्न २२ औँ अधिवेशनबाट नवनिर्वाचित कार्यसमितिका अध्यक्ष पौडेलले संघको विधानको अधिकार प्रयोग गरि सल्लाहकार समिति गठन  गरेको संघका  प्रमुख कार्यकारी अधिकृत यादव प्रसाद भण्डारीले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।