उद्योग वाणिज्य महासंघ र स्कूल अफ म्यानेजमेन्टले सहकार्य गर्ने

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघ (एफएनसीसीआई) र त्रिभुवन विश्वविद्यालय स्कूल अफ म्यानेजमेन्टले संस्थागत सहकार्य गर्ने भएका छन् । दुवै संस्था इन्डष्ट्रि एकेडेमी मञ्च गठन गरी सहकार्य गर्न सहमत भएका हुन् ।


महासंघको वस्तुगत परिषद् र म्यानेजमेन्टले आइतबार महासंघ सचिवालयमा आयोजना गरेको छलफल कार्यक्रममा उक्त प्रतिबद्धता व्यक्त भएको हो । कार्यक्रममा महासंघका अध्यक्ष शेखर गोल्छाले भने, ‘हामी सहकार्य गर्न तयार छौं । इन्डष्ट्री अकेडेमिया गठन गरी सहकार्य गर्ने कुरामा हाम्रो सहमति छ ।’ महासंघ र त्रिविबीच सहकार्य हुन सके मुलुकले देखेको समृद्धिको सपना साकार पार्न सकिने गोल्छाको भनाई छ ।महासंघले साना तथा मझौला उद्योग, स्टार्टअप र मेडइन नेपाल जस्ता अभियानलाई विशेष जोड दिइ अगाडि बढाएकाले यसका लागि दक्ष जनशक्ति पहिलो आवश्यकता हो । जनशक्ति विकासमा त्रिविबाट ठूलो सहयोग हुन सक्ने सम्भावना रहेको अध्यक्ष गोल्छाको भनाई छ । यसका लागि दुवै संस्थाबीच एउटा स्थायी संरचना नै तयार गरेर जानुपर्नेमा उनले जोड दिए ।सो अवसरमा स्कुल अफ म्यानेजमेन्टले तयार गरेको नयाँ कोर्श अफ स्टडीका बारेमा व्यापक छलफल भई त्यसमा उद्यमी व्यवसायीहरुका तर्फबाट सल्लाह सुुझाव समेत संकलन गरिएको छ । त्रिभुवन विश्वविद्यालय व्यवस्थापन संकायका सहायक डिन दिनेशमणि घिमिरेले नेपालको आर्थिक विकासमा निजी क्षेत्रको प्रयासमा प्राज्ञिक क्षेत्रबाट सहयोग गर्न विश्वविद्यालय तयार रहेको बताए । यस कार्यमा महासंघसँग सहकार्य हुने प्रतिबद्धता समेत उनले जनाए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।