ad
x

६ खर्ब ८३ अर्ब रुपैयाँ बराबरको नोट चलनचल्तीमा

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्र बैंकले गत आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को असार मसान्तसम्म बजारमा ६ खर्ब ८३ अर्ब ५० करोड रुपैयाँ बराबरको नोट चलनचल्तीमा रहेको बताएको छ । 


सोमबार राष्ट्र बैंकले आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को वार्षिक आर्थिक प्रतिवेदन सार्वजनिक गर्दै यस्तो बताएको हो । अघिल्लो आर्थिक वर्ष २०७६/२०७७ को असार मसान्तसम्म विभिन्न दरका गरी कुल ५ खर्ब ८८ अर्ब ६ करोड बराबरका नोटहरू चलनचल्तीमा रहेकोमा २०७८ असार मसान्तसम्ममा यस्तो नोट १६.२३ प्रतिशतले वृद्धि भई ६ खर्ब ८३ अर्ब ५० करोड बराबर पुगेको बैंकले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X