ad
x

गंगालाल अस्पतालको पीसीआर परीक्षण शुल्क एक हजार कायम

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री विरोध खतिवडाको निर्देशनपछि सहिद गंगालाल हृदयरोग केन्द्र बाँसबारीको पीसीआर परीक्षण शुल्क पनि अन्य सरकारी अस्पताल सरह एक हजार रुपैयाँ कायम गरिएको छ ।  सरकारी र निजी स्वास्थ्य संस्थामा पिसिआर परीक्षण बापत लिइएको शुल्कमा एकरूपमा कायम गर्न  र  उक्त अस्पतालमा पनि अन्य सरकारी अस्पतालमा सरह शुल्क निर्धारण गर्न निर्देशन दिएपछि सोमबारबाट सो व्यवस्था कार्यान्वयनमा आएको हो । 


गंगालाल अस्पताल सञ्चालक समितिको  अध्यक्षको हैसियतले मन्त्री खतिवडाले सो अस्पतालमा पीसीआर परीक्षण शुल्क १७ सय रुपैयाँ लिँदै आएकोमा  एकरूपता नभएको भन्दै चासो राख्दै एकरूपता र सुलभ मूल्य कायम राख्न निर्देशन दिएका थिए ।  अहिले केन्द्रीय प्रयोगशाला टेकु, वीर, सिभिल लगायतका सरकारी अस्पतालहरूमा रु. एक हजार  कायम छ भने विदेश जानेहरूका लागि त्रिभुवन विमानस्थल परिसरमै निजी संस्थाले एक हजार दुई सय  लिइरहेका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रीको निर्देशन र अस्पतालका कार्यकारी निर्देशक डा. चन्द्रमणि अधिकारीको तत्परतापछि आवश्यक प्रक्रिया पुरा सोमबारबाटै लागु हुने गरी रु एक हजारमै पिसिआर परीक्षण शुल्क तोकिएको स्वास्थ्य मन्त्रीको सचिवालयले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X