ad
x

समृद्धि फाइनान्सले रणनीतिक योजना बनाउँदै

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

वित्तीय क्षेत्रमा देखिएको तरलता अभावको व्यवस्थापनका लागि समृद्धि फाइनान्स रणनीतिक योजनामा जुटेको छ । फाइनान्सले गत शनिबार एक कार्यशाला गोष्ठी चलाउँदै बजारमा देखिएको तरलताको अभावलाई मध्यनजर गरी व्यापारको विकास र विस्तार गर्न अवलम्बन गरिने आगामी रणनीतिहरुको बारेमा छलफल गरेको हो । 


उक्त छलफलले संस्थागत सुशासन, वित्तीय परिचालन र लगानीका क्षेत्रको प्राथमिकरणलाई मुख्य मुद्दा बनाएको छ । कार्यक्रममा संस्थाको उच्च व्यवस्थापन, सबै शाखाका शाखा प्रबन्धक र अन्य कर्मचारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । एयरपोर्ट होटेल, काठमाण्डौमा आयोजना गरिएको कार्यक्रममा व्यापार प्रबद्र्धनका लागि थप रणनीतिक योजना, कार्यक्रम, प्रोडक्ट लगायतका विषयमा छलफल गरिएको थियो ।समृद्धि फाइनान्सले बचत खातामा उच्चतम ब्याजदरमा निक्षेप संकलन गरिरहेको छ । सामान्य बचत खातामा ७.५ प्रतिशत व्याज प्रदान गरेको छ । जुन सामान्य बचत खातामा बैंक तथा वित्त कम्पनीमा उच्चतम व्याजदर हो । नेपाल राष्ट्र बैंकबाट “ग” वर्गको इजाजतपत्र प्राप्त राष्ट्रियस्तरको समृद्धि फाइनान्स कम्पनी लिमिटेडले हाल पाँचवटा शाखाहरुमार्फत कारोबार गर्दै आएको छ भने आइपीएस, कनेक्ट आइपिएस, रेमिटान्स, क्लियरिङ लगायतका बैंकिङ्ग र मोबाइल बैंकिङ्ग, डेबिड कार्ड, क्यू.आर कोडजस्ताडिजिटल सुविधाहरु प्रदान गरिरहेको छ ।संस्थाले हायर पर्चेज कर्जा, घर कर्जा, विपन्न वर्ग कर्जा, व्यवसाय कर्जा, व्यक्तिगत कर्जा लगायतका कर्जा प्रवाह गरिरहेको छ । साथै निकट भविष्यमा इन्टरनेट बैंकिङ्ग तथा इकेवाइसि लगायतको प्रविधिमा आधारित सेवाहरु पनि सञ्चालनमा ल्याउने कम्पनीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X