ad
x

आमाको कुटाईबाट छोराको मृत्यु

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

मोरङमा आमाको कुटाइबाट छोराको मृत्यु भएको छ । मोरङ कटहरी गाउँपालिका–५ का ३५ वर्षीय राजेन्द्रप्रसाद उराउको आमाको कुटाइबाट मृत्यु भएको हो । गत शनिवार राति मादक पदार्थ सेवन गरी घर आएको राजेन्द्रलाई आमा बातियो उराउले लट्ठीले कुटपिट गरेको र उनी कुटाईबाट घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।


मोरङ प्रहरीका प्रवक्ता डिएसपी दीपक श्रेष्ठले आमाको कुटपिटबाट घाइते भएका राजेन्द्रको कोशी अस्पतालमा सामान्य उपचारपछि घर लगिएको थियो । तर राजेन्द्र अस्वस्थ्य बन्दै गएपछि उपचारका लागि नोबेल शिक्षण अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।आइतवार दिउँसो अस्पताल भर्ना गरिएका राजेन्द्रको उपचारकै क्रममा राति १०ः१५ बजेतिर उनको मृत्यु भएको डिएसपी श्रेष्ठले बताए । कुटपिट गरेर छोराको हत्या गर्ने आमालाई पक्राउ गरी घटनाका बारेमा अनुसन्धान थालिएको जानकारी उनले दिए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X