एमाले बन्दसत्र : बाहिर फारम बाँड्दै, भित्र नाम पढ्दै ओली, को–को परे ?

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफूले तयार गरेको पदाधिकारी र सदस्यहरुको नामावलीलाई बन्दसत्रमा पेस गरेका छन् । आज दिनभर छलफल गरी तयार गरेको नामावलीलाई निर्वाचित गरियोस् भन्ने प्रस्ताव ओलीले बन्दसत्रमा पेस गरेको एमाले नेता शेरबहादुर तामाङले जानकारी दिए । अध्यक्ष ओलीले बन्दसत्र भित्र प्यानल घोषणा गरिरहँदा बाहिर भने निर्वाचन आयोगले मनोनयन दर्ताका लागि फाराम बाँडिरहेको थियो । अहिले भने निर्वाचन कार्यक्रम नै संशोधन गरिएको छ ।


अध्यक्ष ओलीले ३०१ सदस्यी केन्द्रीय कमिटीमा २०० जना पुरुष र १०१ महिलाको नामावली वाचन गरेका छन् । वाचन गरेपछि उनले त्यसलाई पारित गर्न आग्रह गरेका छन् ।यसमा केशव स्थापित, शान्ता चौधरी, रामचन्द्र मण्डल, सावित्रा राना, जुलीकुमारी महतो, ज्वाला कुमारी महतो, रिता शाह, बैजनाथ चौधरी, गंगा चौधरी, गोविन्द नेपालीलगायतको नाम रहेको छ । ​त्यस्तै राजकुमार लेखी, मायानाथ अधिकारी, जगत बिक, सीमा क्षेत्री, लिला गिरी, दिनेश पन्थी, भूमिश्वर ढकाल, धर्मराज रेग्मी, नगरेन्द्र शाही, नारदमूनी राना, ,कमला ओली, कमला बोहरा लगायत छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।