अध्यक्ष पदका लागि उम्मेदवारी दिन फारम भरे रावलले

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको १० औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनमा भीम रावलले अध्यक्ष पदमा उम्मेदवारी दिने भएका छन् । केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले निर्वाचनको कार्यसूची प्रकाशित गरेसँगै रावलले अध्यक्ष पदका लागि मनोनयन पत्र भरेका हुन् । मनोनयनको फारम भरेपछि रावलले आयोगले दर्ता गर्ने समय दिएसँगै त्यसलाई बुझाउने प्रतिक्रिया दिए ।


यसअघि, अध्यक्ष मण्डलको बैठकमा पनि आफूले यसअघि नै अध्यक्ष पदमा उठ्ने घोषणा गरेको र अब मनोनयन दाखिला गराउने जानकारी दिएको पनि सञ्चारकर्मीहरूलाई बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।