ad
x
एमाले महाधिवेशन

शीर्ष नेताको पर्खाइमा बन्दसत्रमा गीत गाएर बस्दै महाधिवेशन प्रतिनिधि

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0
अध्यक्ष मण्डलको बैठक

बिहान ७ बजेदेखि बस्ने भनिएको नेकपा एमालेको १० औँ महाधिवेशनको बन्दसत्र रातिको ११ बजिसक्दा पनि सुरु हुन सकेको छैन । बन्दसत्रमा महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु शीर्ष नेताहरुको पर्खाइमा रहेका छन् । समय बिताउनका लागि बन्दसत्र हलमा यतिबेला उनीहरु गीत गाउनका साथै कविता वाचन गरिरहेका छन् ।
उता, अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसहित अध्यक्ष मण्डलका सदस्यहरु पदाधिकारी र सदस्यहरुको नामावलीबारे छलफलमा व्यस्त छन् । शनिबार बन्दसत्रले प्यानल छान्ने अधिकार अध्यक्ष ओलीलाई दिएको थियो । सोही बमोजिम ओलीले नामावली तयार गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।