ad
x

स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा महाशाखा र अस्पतालका निर्देशकको जिम्मेवारी हेरफेर

अनुप बास्तोला टेकुबाट सार्क क्षयरोग केन्द्रमा

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले  महत्त्वपूर्ण महाशाखा र अस्पतालका निर्देशकको सरुवा गरेको छ ।  शुक्रराज ट्रपिकल तथा सरुवा रोग अस्पताल टेकुका निर्देशक डा अनुप बास्तालेलालाई सार्क क्षयरोग केन्द्रमा सरुवा गरिएको छ  । यस्तै टेकु अस्पतालको निर्देशकमा डा मनीषा रावललाई ल्याइएको छ ।


 नीति योजना तथा अनुगमन महाशाखा प्रमुखको जिम्मेवारी  क्षयरोग केन्द्रका प्रमुख डा तारा पोखरेललाई दिइएको छ । थापाथलीस्थित परोपकार प्रसूति तथा स्त्रीरोग अस्पतालका निर्देशक डा सङ्गीता मिश्रलाई महाशाखा स्वास्थ्य समन्वय महाशाखा प्रमुखको जिम्मेवारी दिइएको छ । उनको ठाउँ डा अमिरबाबु श्रेष्ठलाई दिइएको छ ।  हाल  समन्वय महाशाखा प्रमुख रिता भण्डारी जोशीलाई जिम्मेवारी विहीन बनाइएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालय स्रोतले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।