ad
x

रामचन्द्र पौडेललाई गृहजिल्लामै धक्का, देउवा पक्षीय आले सभापतिमा विजयी

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलको गृहजिल्ला तनहुँको सभापतिमा सभापति शेरबहादुर देउवा पक्षीय जितप्रकाश आले निर्वाचित भएका छन् । आइतबार सम्पन्न काँग्रेस तनहुँको जिल्ला अधिवेशनमा कार्यवाहक सभापति रहेका आलेले पौडेल पक्षीय बहालवाला सभापति बैकुण्ठ न्यौपानेलाई पराजित गरेका हुन् ।


वरिष्ठ नेता पौडेल र केन्द्रीय सदस्य प्रदिप पौडेलको समर्थनमा न्यौपाने उठेका थिए भने केन्द्रीय सदस्य शंकर भण्डारी, गोविन्द भट्टराई र धुव्र वाग्लेको समर्थन आलेलाई थियो । केन्द्रमा देउवा पक्षमा रहेका नेताहरु भण्डारी, भट्टराई र ध्रुव वाग्लेको समर्थनमा आले निर्वाचित भएका छन् । १७८५ मत खसेकोमा आलेले ९५१ मत पाएका छन् भने न्यौपानेले ७८३ मत पाएका हुन् ।पौडेलले सभापतिमा न्यौपानेलाई नै दोहो-याउन खोजेपछि आले देउवा समूहमा पुगेका हुन् । आलेको प्यानलबाट २ उपसभापति, २ सचिव र १ सहसचिवका उम्मेदवार विजयी भएका हुन् । दुई सहसचिवमा भने पौडेल समूहका उम्मेदवारी विजयी भएका छन् ।

उपसभापतिमा राजेन्द्र कुमार श्रेष्ठ र देवकुमार श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । त्यस्तै सचिव पदमा लक्ष्मीभक्त खनाल र सहदेव अधिकारी विजयी भएको निर्वाचन समितिले जनाएको छ । दुई सहसचिवमा मिलन आले र परमेश्वर भट्टराई निर्वाचित भएका छन् । सहसचिव आले पौडेल समूहका हुन्  ।

 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।