ad
x
एमाले महाधिवेशन

पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यको सूची बोकेर रिसोर्टबाट बाहिरिए केपी ओली

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

चितवनको पार्क सफारी रिसोर्टमा दिनभर पार्टीका विभिन्न नेतासँगको छलफलपछि दशौं महाधिवेशनबाट चयन हुने पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यहरुको सूची बोकेर अध्यक्ष केपी शर्मा ओली बन्दसत्र आयोजना स्थलतर्फ प्रस्थान गरेका छन् ।
केहीबेर अघि ओली रिसोर्टबाट सूची बोकेर बाहिरिएका हुन् । उनी बन्दसत्रमा सहभागी हुन प्रस्थान गरेका हुन् । सहमतिमै नेतृत्व चयन गर्ने प्रयासस्वरुप अहिलेसम्म बन्दसत्र सुरु हुन सकेको थिएन । ओलीले निर्वाचित हुने पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यहरुको सूची बन्दसत्रमा पेस गर्ने र बन्दसत्रले त्यसलाई अनुमोदन गर्ने गरी यतिबेला बन्दसत्र सुरु हुन लागेको हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X