ad
x

बाघको आक्रमणबाट नवलपरासीमा एकको मृत्यु

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्बिर

 


पोखरा । बाघको आक्रमणबाट एक जनाको मृत्यु भएको छ । नवलपरासी पूर्व विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका –१ घुम्टीका जितबहादुर विकको बाघको आक्रमणबाट मृत्यु भएको गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराले जनाएको छ ।घरबाट निस्किएका विक साँझसम्म पनि घर नफर्किएको भन्ने प्रहरीमा खबर गरिएपछि प्रहरी टोलीले खोजी गर्ने क्रममा उनी मृत अवस्थामा भेटिएका थिए । प्रहरी र स्थानीयसहितको टोलीले खोजी गर्ने क्रममा विनयी सामुदायिक बनमा बाघले आक्रमण गरी शरीरको केही भाग खाएको अवस्थामा विकको शव फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको गण्डकी प्रदेश प्रहरीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X