लिभरपुलको गोल वर्षा, आर्सनल विजयी

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

साउथह्याम्पटनमाथि शानदार जीत निकाल्दै लिभरपुल लिगको दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ । डिओगो जोटाले दुई गोल गरेपछि लिभरपुल ४–० गोलले विजयी बनेको हो । जोटाले खेलको दोस्रो मिनेटमा नै लिभरपुललाई अग्रता दिलाए भने ३२ औँ मिनेटमा अग्रता दोब्बर बनाए ।


३७ औँ मिनेटमा थियागोले लिभरपुलको अग्रता फराकिलो बनाए । दोस्रो हाफमा भर्जिल भान डाइकले टोलीको अग्रता फराकिले बनाए । योसँगै लिभरपुलले योर्गन क्लप आएपछि ७ सय गोल पुरा गरेको छ । त्यस्तै, सबै प्रतियोगितामा लगातार १७ खेलमा कम्तिमा २ गोल गर्ने सन् १९२७ मा सन्डरल्याण्डपछि पहिलो इंग्लिस टोली पनि बनेको छ । १३ खेलपछि लिभरपुलको २८ अङ्क रहेको छ । शीर्ष स्थानमा रहेको चेल्सीभन्दा लिभरपुल मात्र एक अङ्कले पछि रहेको छ । यद्यपि, चेल्सीले एक खेल कम खेलेको छ ।उता, शनिबार नै भएको अर्को खेलमा आर्सनलले न्युक्यासललाई २–० गोलले हरायो । आर्सनलको जीतमा बुकायो साका र ग्याब्रियल मार्टिनेलीले १–१ गोल गरे । आर्सनल २३ अंकसहित लिगको पाँचौ स्थानमा रहेका छन् । न्युक्यासल भने लिगको पुछारमा रहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।