ad
x

चीन र उत्तर कोरियामाथि बोल्दै जापानी प्रधानमन्त्रीले किन गरे हमलाको कुरा ?

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

 


जापानका प्रधानमन्त्री फुमियो किशिदाले अस्थिर सुरक्षा स्थितिसँग जुध्नका लागि आफ्नो देशको सेनालाई थप बलियो बनाउने बताएका छन् ।यसमा चीन र उत्तर कोरियाको तर्फबाट निम्तिँदै गरेको खतरा समावेश भएको उनले बताएका छन् ।जापानमा प्रधानमन्त्री फुमियो किशिदाले आफूले सबै विकल्पबारे सोच्नेसमेत बताएका छन् । यसमा शत्रुका बासस्थानमा हमला गर्ने पनि समावेश छ ।यद्यपि, एक सैन्य क्षेत्रमा दिएको भाषणमा प्रधानमन्त्री किशिदाले चीन र उत्तर कोरियाको तर्फबाट गरिँदै आएको सैन्य विस्तारका कारण उनी देशको सुरक्षाको विषयमा चिन्तित भएको बताएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।