ad
x

प्राधिकरणलाई प्रतिबद्धता पुरा गर्न १५ दिनको अल्टिमेटम

person explore access_timeमंसिर १०, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको नुवाकोट देविघाटमा निर्माण गरिरहेको नेपालमै ठुलो सोलार ग्रिड आयोजनाले स्थानीयवासी, जनप्रतिनिधिहरू र सरोकारवालाहरूसँग विगतमा गरेको प्रतिबद्धता पुरा नगरेको भन्दै युवा संघर्ष समितिले आयोजनाको ध्यानाकर्षण गराएको छ । २५ मेगावाट क्षमताको सोलार ग्रिड प्यानलले स्थानीय स्तरमा गरिनुपर्ने विकास निर्माणलाई बेवास्ता गरेको भन्दै प्रभावित बासिन्दाहरूले आयोजना प्रमुख विकार रघुवंशीलाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएका हुन् । १५ दिनको अल्टिमेटम सहित यस अघि भएका प्रतिबद्धता कार्यान्वयन नहुनुको कारण युवाहरूले लिखित रूपमा माग गरेका छन् ।


नगरपालिका क्षेत्रकै विभिन्न भूगोलमा नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले नेपालमै ठुलो सोलार ग्रिड मानिएको उक्त आयोजना निर्माण गरिरहेको छ । निर्माण कार्यको आरम्भ हुँदा स्थानीय प्रभावित क्षेत्र र त्यहाँका जनताको हकमा आयोजनाले गरेको प्रतिबद्धता पुरा गर्न युवाहरूले माग गरेका छन् । विदुर नगरपालिका वडा नं. १२ चारघरेका रोजिना ढुङ्गानाको संयोजकत्वमा युवाहरूले युवा संघर्ष समिति गठन गरेका छन् । युवा संघर्ष समितिले यस भन्दा अगाडी आयोजनाले जनाएको प्रतिबद्धता तत्कालै कार्यान्वयन गर्न माग गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X