ad
x

रक्षा संवाददाता अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न

person explore access_timeमंसिर १०, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली सेनाको  जनसम्पर्क तथा सूचना निर्देशनालयले आयोजना गरेको रक्षा संवाददाता अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । चितवनको राष्ट्रिय निकुञ्ज सुरक्षार्थ तैनाथ श्री खड्ग दल गणमा शुक्रबार आयोजित एक कार्यक्रमकाबीच निर्देशनालयका निर्देशक एवं सैनिक प्रवक्ता सहायक रथी सन्तोष वल्लभ पौडेलले समापन गरेका हुन् ।   गत मङ्सिर ५ गतेदेखि १० गतेसम्म चलेको कार्यक्रममा विभिन्न सञ्चार माध्यमका २६ जना रक्षा संवाददाताहरू सहभागी थिए ।  


उक्त कार्यक्रममा रक्षा संवाददाताहरूलाई नेपाली सेनाका विभिन्न निकायहरूको काम, कर्तव्य र जिम्मेवारीहरूको बारेमा प्रस्तुतीकरण तथा अन्तरक्रियासहितको जानकारीमूलक कार्यक्रमका साथै राष्ट्र गौरवको आयोजना काठमाण्डौं-तराई/मधेस द्रुतमार्ग सडक आयोजना तथा चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जको स्थलगत भ्रमण गराइएको थियो । समापन कार्यक्रममा चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जका प्रमुख संरक्षण अधिकृत, श्री खड्ग दल गणका गणपतिलगायत नेपाली सेनाका अधिकृतहरूको उपस्थिति रहेको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X