ad
x

पत्रकार महासंघ उपत्यका प्रदेश समितिलाई काँग्रेस नेता जोशीको सहयोग

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका नेता राजुराज जोशीले नेपाल पत्रकार महासंघ उपत्यका प्रदेश समितिलाई आर्थिक सहयोग गरेका छन् । नेता जोशीले प्रदेश समितिको कार्यालय अनामनगरमा पुगेर  प्रदेश अध्यक्ष श्रीजन झालाई सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेका हुन् ।  जोशीले प्रदेश समितिको कार्यालय प्रयोजनका लागि कम्प्युटर, फर्निचर लगायतका समाग्री खरिदका लागि आर्थिक सहयोग गरेका छन् ।


सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै नेता जोशीले मुलुकको परिवर्तनकारी आन्दोलनमा पत्रकार र पत्रकारिता जगतले निर्वाह गर्दै आएको भूमिकाको सराहना गरे । उनले पत्रकारको कलम सशक्त रुपमा चलेमा त्यसले प्रजातन्त्र झनै बलियो हुने बताए । उनले भविष्यमा पनि आफ्नो तर्फबाट थप सहयोग गर्दै जाने बताए ।कार्यक्रममा लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय छापा माध्यम सञ्जालका अध्यक्ष दामोदर प्रसाद दवाडीले महासंघको उपत्यका प्रदेश समिति स्वरोजगार मिडिया यसमा आवद्ध पत्रकारहरुको पक्षमा विभिन्न किसिमबाट क्रियाशील रहेको बताए । उपत्यका प्रदेशका अध्यक्ष झाले नेता जोशीले समितिलाइ सहयोग गर्न देखाएको सदिच्छा आफैमा  तारिफ योग्य भएको भन्दै सहयोगका लागि आभार व्यक्त गरे ।झाले उनको वर्तमान र भविष्यको राजनैतिक यात्राको सफलताको कामना समेत गरे । नेता जोशी नेपाली काँग्रेसको १४ औ महाधिवेशन अन्तर्गत आगामी १६ गते हुने बागमती प्रदेशसभाको लागि सभापतिको उम्मेदवारी दिने तयारीमा छन् ।कार्यक्रममा समितिका महासचिव टेनिस रोका तथा कार्यसमितिका रमा कुमारी न्यौपाने, प्रविण श्रेष्ठ, नेत्र न्यौपाने, अनिल गुप्ताका साथै विभिन्न सञ्चारकर्मीको उपस्थिति रहेको थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X