ad
x

राप्रपा बैठक : अध्यक्षत्रयको तीन कार्यपत्र परिमार्जनसहित पारित

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0
file photo

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्षत्रय पशुपतिशमशेर जबरा, कमल थापा र डा.प्रकाशचन्द्र लोहनीद्वारा प्रस्तुत तीन कार्यपत्र परिमार्जनसहित पारित गरिएको छ । बिहीबार बसेको राप्रपा केन्द्रीय कार्य सम्पादन समितिको बैठकले तीन कार्यपत्र परिमार्जनसहित पारित गरेको हो ।


मंसिर १५ गतेदेखि सुरु हुने एकता महाधिवेशनका लागि अध्यक्ष जबराले सामाजिक, थापाले राजनीतिक र लोहनीले आर्थिक कार्यपत्र तयार पारेका छन् । बैठकले विधान संशोधन सुझाव समितिका संयोजक निरञ्जन थापाद्वारा प्रस्तुत विधान संशोधनसम्बन्धि मस्यौदा पनि परिमार्जनसहित पारित गरेको छ ।बैठकमा केन्द्रीय निर्वाचन समितिका संयोजक हरिबहादुर बस्नेतले निर्वाचन सम्बन्धि र कोषाध्यक्ष चन्द्रबहादुर गुरुङले आयव्यय विवरण प्रस्तुत गरेका थिए । राप्रपाको एकता महाधिवेशन मंसिर १५, १६ र १७ गते काठमाडौंमा हुँदैछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।