ad
x

धादिङमा काँग्रेसको संस्थापन इत्तर पक्ष हावी : महाधिवेशन प्रतिनिधि कसका कति ?

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेस धादिङमा संस्थापन इत्तर पक्ष बलियो देखिएको छ । धादिङमा संस्थापन इत्तर पक्षको नेतृत्व रामनाथ अधिकारी र संस्थापन पक्षको नेतृत्व भीमप्रसाद ढुंगानाले गरेका छन् । धादिङको प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नं. १ मा रामनाथको प्यानल नै विजयी भएको छ । प्रदेशसभा १ ‘क’ र ‘ख’ मा पनि रामनाथकै प्यानल विजयी भएको थियो । 


ढुंगानाको पकड मानिएको प्रतिनिधिसभा २ मा पनि रामनाथ पक्षले नै बाजी मारेको छ । सचिव र सहसचिव एक एकजना बाहेक सभापतिसहित अधिकांश पदमा रामनाथकै प्यानल विजयी भएको छ ।प्रदेशसभा २ को प्रदेश निर्वाचन क्षेत्रीय सभापतिमा रामनाथ र भीमप्रसादले एउटा हात पारेको छ । प्रदेशसभा २ ‘क’ रामनाथ प्यानलका होमबहादुर गुरुङले जितेका छन् भने प्रदेशसभा २ ‘ख’ मा भीमप्रसाद प्यानलका रणबहादुर तामाङ सभापतिमा निर्वाचित भएका छन् ।यो दुबै क्षेत्रमा प्यानल विजयी नभएपनि पदाधिकारीसहित सदस्यहरु रामनाथ प्यानलबाटै धेरै विजयी भएका छन् ।प्रतिनिधिहरू कसका कति ?धादिङबाट काँग्रेसका ५० जना महाधिवेशन प्रतिनिधि चुनिएका छन् । त्यसमा पनि ४१ जनाले रामनाथ प्यानलबाट नै चुनाव जितेका छन् भने भीमप्रसाद प्यानलबाट ९ जनाले मात्रै जितेका छन् ।२ जना क्षेत्रीय सभापतिसहित केन्द्रीय महाधिवेशनमा ५२ जना प्रतिनिधि सहभागी हुनेछन् । प्रदेशसभामा  प्रतिनिधि पनि रामनाथ प्यानल नै हावी भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X