ad

भारतीय सेनाद्वारा पाँचवटा वर्कसप ट्रक हस्तान्तरण

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई सहयोग स्वरुप पाँचवटा वर्कसप ट्रक उपलब्ध गराएको छ ।  २०७५ साल मंसिर २८ गते काठमाडौँमा सम्पन्न भएको नेपाल-भारत द्विपक्षीय परामर्श समूह को १३ औं बैठकमा सहमती भए बमोजिम आज जंगी अड्‍डामा आयोजित एक कार्यक्रमकाबीच सो ट्रक हस्तान्तरण गरिएको हो ।  


भारतका सैनिक सहचारी कर्नेल अमित शर्माले हतियार तथा नियन्त्रित उपकरण व्यवस्था निर्देशनालयका निमित्त निर्देशक सहायक रथी कृष्णदेव भट्टलाई ट्रक हस्तान्तरण गरेका थिए । उक्त कार्यक्रममा नेपाली सेनाका रथी तथा अधिकृतहरुको उपस्थिति रहेको थियो । यस किसिमको सहयोगले दुई देशबीचको सैनिक सम्बन्ध थप मजबुद एवं प्रगाढ हुनुका साथै नेपाली सेनाको अप्रेशनल क्षमता अभिवृद्धि गर्न महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्ने विश्वास नेपाली सेनाले लिएको जानकारी दिएको छ ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।