सिक्किमकी साङडोमा ब्लोन बनिन् मिस तामाङ वर्ल्ड

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

सिक्किम निवासी साङडोमा ब्लोनले ‘मिस तामाङ वर्ल्ड २०२१’ उपाधि जितेकी छन् । साधना कला केन्द्रको आयोजना रहेको प्रतियोगितामा उनले उत्कृष्ट डे«स, उत्कृष्ट हेल्थ, भ्यूअर्स च्वाइजसहित शीर्ष उपाधि जितेकी हुन् । ब्लोनले दुई लाख बराबरको सुनको मेडल, १५ तोला बराबरको सिल्भर क्राउन लगायतका विभिन्न ट्रफीका साथमा नगद ५० हजार हात पारेकी छन् ।


बिभिन्न उप विजेता समेत छानिएको प्रतियोगितामा उत्कृष्ट कल्चर रविना थिङ, उत्कृष्ट टुरिजम सविता लो, उत्कृष्ट एजुकेशन प्रभा फुयूबा, उत्कृष्ट सोसल वेलफेयर रेनु तामाङ, उत्कृष्ट इन्भाइरमेन्ट, वेष्ट ट्यालेन्ट र वेष्ट पर्सनालिटी अप्रिला घिसिङले चुम्न सफल भइन् ।त्यसैगरी वेष्ट इकोनोमी अलिसा तामाङ, पब्लिक च्वाइस निशा रुम्बाले चुम्न सफल भएका छन् । त्यस्तै वाइल्ड कार्डबाट इन्ट्री भएका टपटेन प्रतिस्पर्धाबाट वेस्ट फोटोजेनिकको अवार्ड अलिशा घिसिङ, वेष्ट डिसिप्लिन अस्तर थोकरले चुम्न सफल भए ।समाजसेवी डीएनबहादुर तामाङ, बहादुर मोक्तान, केडी मोक्तान, डा.माधव मल्ल, डा.छिरिङ योञ्जन, आश्रा कुँवर, छिरिङ डोल्मा शेर्पा निर्णायक रहेको प्रतियोगिता तामाङ सुन्दरीहरुको प्रतिभा निखार्ने उदेश्यले आयोजना भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।