ad

एमालेको केन्द्रीय सचिवमा यामलाल कँडेलको दाबी

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको केन्द्रीय सचिवमा यामलाल कँडेलले उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् । केन्द्रीय पदाधिकारीमा कर्णालीले पनि प्रतिनिधि पाउनुपर्ने धारणा राख्दै एमाले कर्णाली प्रदेशका सह–संयोजनक एवम् पूर्वमन्त्री कँडेलले सचिवमा उम्मेदवारी दिने घोषणा गरेका हुन् ।


कँडेलले कर्णालीबाट प्रतिनिधित्व गर्ने केन्द्रीय कमिटीका सदस्य र जिल्ला कमिटीका अध्यक्षहरुले कर्णालीबाट एउटा पदमा दाबी गर्ने सल्लाह दिएअनुरुप आफूले उम्मेदवारी घोषणा गरेको रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।कर्णाली प्रदेशसभा सदस्यसमेत रहेका कँडेलले व्यक्तिको चाहनाभन्दा पनि अनुभवको आधारमा नीति निर्माणमा कर्णालीले पनि प्रतिनिधित्व गर्नुपर्छ भन्ने धारणा राख्दै आएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।