ad

र्‍यापर ‘राजा कुमारी’ ले काठमाडौंबासी नचाउने

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

इन्डियन–अमेरिकन र्यापर ‘राजा कुमारी’ले काठमाडौंबासी नचाउने भएकी छन् । आगामी डिसेम्बर ४ मा काठमाडौंको ठमेलमा रहेको क्लब फरेनहाइटमा आयोजना हुने कन्सर्टमा उनी प्रस्तुत हुन लागेकी हुन् । राजा कुमारीले दर्शकलाई हिन्दी तथा अङ्ग्रेजी गीतमा नचाउनेछिन् ।


यस कार्यक्रमको इभेन्ट म्यानेजर इनोभेटिभ नेशन इभेन्टस हो । र, यसका सञ्चालक एसवान्त अग्रवाल हुन् । अग्रवालसहित मनिष रावत, सोनम शेर्पा र निमेष अग्रवालले राजा कुमारी नेपाल ल्याउन भूमिका खेलेका थिए । डिजे पेसामासमेत रहेका अग्रवालले नेपालमा विद्युतीय सवारीको समेत बिक्री वितरण गर्दै आएका छन् । उनले दोहान नेपाल नामक कम्पनीमार्फत विद्युतीय सवारीको बिक्री गर्दै आएका छन् ।राजा कुमारी नेपाल ल्याउँदा विश्वमा नेपाल कोरोनाको कहरबाट मुक्त हुँदै गएको सन्देश पुग्ने क्लब फरेनहाइटले जनाएको छ । राजा कुमारी डिसेम्बर ३ मा दिल्ली हुँदै नेपाल आउनेछिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।