ad

महाधिवेशन उद्घाटनसत्रमा माओवादी केन्द्र र नेमकिपा सहभागी हुने अनिश्चित : भट्टराई

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशनको उद्घाटन सत्रमा सहभागी भएर शुभकामना मन्तव्य दिनका लागि संसदमा प्रतिनिधित्व गर्ने विभिन्न सात राजनीतिक दललाई निम्त्याइएको भए पनि दुई राजनीतिक दलको सहभागिता अनिश्चित भएको छ । एमालेको विदेश मामिला विभागले जनाएअनुसार उद्घाटनसत्रमा नेकपा माओवादी केन्द्र र नेपाल मजदुर किसान पार्टीको सहभागिता अनिश्चित बनेको हो ।


विभागका प्रमुख डा. राजन भट्टराईले बिहीबार राजधानीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा दिएको जानकारी अनुसार नेकपा माओवादी केन्द्र र नेमकिपाबाहेक पाँच राजनीतिक दलले उद्घाटनसत्रमा शुभकामना मन्तव्य दिन उपस्थित हुने जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार विदेशी पाहुनाहरुमा भारत, बंगलादेश, श्रीलंका र कम्बोडियाका नेताहरु भौतिक रुपमै उपस्थित भएर शुभकामना दिने छन् । यस अतिरिक्त करिब २५ देशबाट महाधिवेशन सफलताका लागि शुभकामना सन्देश प्राप्त भएको पनि उनले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।