ad

सबल र सुदृढ एमाले बनाउने उद्देश्यका साथ चितवन आएका छौँ : विष्णु रिमाल (भिडियोसहित)

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य विष्णु रिमालले आफूहरू सबल र सुदृढ पार्टी बनाउने उद्देश्यका साथ चितवन आएको बताएका छन् । शुक्रबारदेखि सुरु हुने एमालेको १० औँ महाधिवेशनको लागि सौराहा आइपुगेका रिमालले भने–यो महाधिवेशनबाट एमाले सबल र सुदृढ एमाले आयो भन्ने सन्देश दिन हामी लागिपरेका छौँ । हामी आउने ५ वर्षका लागि हामी नयाँ नेतृत्व चुन्छौँ । जुन एकताबद्ध हुन्छ । एमालेले मुलुकलाई नेतृत्व दिन्छ ।


उनले एमालेले सबै खाले बिचारलाई समेटेर अघि बढ्ने भन्दै उनले सहमतिका लागि अधिकतम प्रयास हुने पनि बताए । उनले सहमति हुन नसकेको खण्डमा लोकतान्त्रिक प्रक्रियाबाट नेतृत्व चयन गरिने बताए । उनले आफू नेता कार्यकर्ताका चाहनाअनुसार जुनसुकै पदमा रहन तयार रहेको पनि बताए ।भिडियोमा हेर्नुहोस्

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।