ad

‘टुल्की’ सेन्सर पास

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘टुल्की’ सेन्सर पास भएको छ । चलचित्र सेन्सर बोर्डले बुधबार फिल्म हेर्दै प्रदर्शनका लागि अनुमति दिएको हो । फिल्मले सेन्सर बोर्डबाट युनिभर्सल सर्टिफिकेट पाएको हो । फिल्म सबै बर्गका दर्शकले हेर्न पाउँनेछन् ।


हिमाली भेगमा प्रचलित बहुपति प्रथाको कथामा बनेको फिल्म द पाल्म ग्रुप प्रालिका लागि शेखर लामाको प्रस्तुतिमा निर्माण भएको हो । लक्ष्मण सुनारको कथा, देवजंग थापाको छायाङ्कन तथा निर्देशन फिल्ममा छ । आरपी कर्माचार्य र शेखर लामा निर्माता रहेको फिलममा शिशिर वाङदेल, स्वस्तिमा कार्की, नरेन्द्र तामाङ, सोम लामा, शेखर लामा, सौजन सुब्बा, सोफिया लिम्बु, दीर्घ लामा, भक्तसिंह कठायत लगायतको अभिनय देख्न सकिन्छ ।ब्राम्हण वस्तीमा जन्मेकी युवती शेर्पा युवासँग माया प्रेममा परेर विवाह गरेपछि उनले त्यहाँको संस्कार नबुझेर भोग्नुपरेको कथा फिल्मले आकर्षक रुपमा देखाउनेछ । करिब ४ वर्षको अध्ययनपछि फिल्म निर्माण गरिएको निर्माता शेखर लामाले बताए । स्वदेश अगाडि फिल्म विदेशमा प्रदर्शन गरिने निर्माण टिमले जनाएको छ । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।