सुर्तीजन्य पदार्थ नियमनका लागि ७७ वटै जिल्लामा तत्काल छलफल गर्न निर्देशन

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0

सरकारले सुर्तीजन्य पदार्थ नियमनका लागि ७७ वटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई कानुनसम्मत बहस र पैरवी गर्न आग्रह गरेको छ । सेवा विभागका महानिर्देशक डा. दीपेन्द्ररमण सिंहले अबको एक महिना भित्र ७७ वटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ऐनमा उल्लेख भएका कुराहरूलाई रिजेनेरेट गर्न साता भित्रै बैठक गर्न सम्बन्धित निकायलाई आह्वान गरेका छन् ।


सुर्तीजन्य पदार्थ नियन्त्रण तथा नियमन सम्बन्धी काठमाडौँमा बुधबार आयोजना गरिएको एक कार्यक्रममा स्वास्थ्य सेवा विभागका महानिर्देशक डा. सिंहले सुर्तीजन्य पदार्थको नियन्त्रण लागि देशभर तत्काल बहस गर्न प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरूलाई निर्देशन दिएका हुन् ।   ‘सुर्तीजन्य पदार्थको बिक्री, वितरण, सेवनसम्बन्धी नियम पालना भए नभएको विषय र चेतावनी सन्देशका चित्रमा बहस र पैरवी गर्न आवश्यक छ,’ उनले भने,   यस्तै उनले ७ सय ५३ स्थानीय तहका प्रशासकीय अधिकृतसँग सुर्तीजन्य पदार्थ सेवन नियमनका विषयमा छलफल गर्ने तयारी भइरहेको समेत जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।