ad
x

प्रीति जिन्टालाई यी अभिनेताले चिनेनन्, सोसल मिडियामा माफी मागे

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0

 


भारतीय फिल्म तथा टेलिभिजनका अभिनेता, निर्माता र निर्देशक अभिनेता सञ्जय खानले सोसल मिडियामा एउटा स्वीकारोक्ति गरेका छन् । उनी दुबईको फ्लाइटमा प्रीति जिन्टालाई चिन्न असफल भएका थिए । यसका लागि सञ्जयले ट्वीटरमा एउटा पोस्टमार्फत् प्रीतिसँग माफी मागे । सञ्जयले प्रीतिलाई त्यतिबेला चिन्न सकेनन् जब उनकी छोरीले प्रीतितर्फ इशारा गरिन् ।प्रीतिलाई फिल्ममा देखेका थिएःसञ्जय खानले आफ्नो ट्वीटर ह्यान्डलमा लेखे, ‘प्रिय प्रीति – एक सज्जनको रुपमा मैले माफी माग्नु आफ्नो कर्तव्य ठाने । जब मेरी छोरी सिमोनले तपाईंलाई दुबईको फ्लाइटमा देखाइन् तब तपाईंलाई चिन्न सकिनँ । ’ सञ्जयले थपे, ‘जिन्टा भनेको भए सायद म चिन्न सक्थेँ किनभने मैले तपाईंलाई थुप्रै फिल्ममा तपाईंको सुन्दर अनुहार देखेको छु ।’सात वर्षपछि फिल्ममा फर्किइन् प्रीतिःप्रीति हालै जुम्ल्याहा सन्तानकी आमा बनेपछि पुनः चर्चामा आएकी थिइन् । प्रीति र उनका श्रीमानल् सोसल मिडियामा सरोगेसीमार्फत् जन्मिएका बच्चाको नाम त बताए तर उनीहरुको अनुहार लुकाएर राखे । उनले जीनसँग एउटा सेल्फीसहित उनको नाम जिया जिन्टा गुडइनफ र जय जिन्टा गुडइनफ बताएका छन् । वर्क फ्रन्टको कुरा गर्ने हो भने प्रीतिलाई अन्तिम पटक सन् २०१८ मा भैयाजी सुपरहिटमा देखिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X