प्रेस सेन्टर प्रदेश १ को अध्यक्षमा घिमिरे

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रेस सेन्टर नेपाल प्रदेश १ को दोस्रो अधिवेशनबाट विनोद घिमिरे अध्यक्षमा निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् । विराटनगरमा सम्पन्न अधिवेशनले वरिष्ठ उपाध्यक्षमा नवराज कट्टेल, उपाध्यक्षमा डण्डीराज घिमिरे र  राजन राई निर्विरोध निर्वाचित गरेको छ ।


यसैगरी प्रमुख सचिवमा सुजन तिमिल्सिना, सचिवमा विदुर कटुवाल, घनेन्द्र केरुङ, गंगा राई, विशाल राई, सर्मिला विक, प्रमोद यादव, चिरञ्जिवी घिमिरे चयन भएका छन् ।  कोषाध्यक्षमा गोकुल पराजुली निर्विरोध भएका छन् भने प्रदेश कमिटीको लेखा समिति संयोजकको जिम्मेवारी सुरेश कार्की र अनुशासन समिति संयोजकको जिम्मेवारी ईश्वर थापाले पाएका छन् ।यसैगरी सदस्यमा मोहन भट्टराई, सुजता लिम्बू, एलिना दियाली, ब्रम्हलाल हजारी, प्रेक्षा राई मनिता, डाकमान राई, वीरबहादुर लिम्बू, आरपी भट्टराई, गोबिन्द बस्नेत, रामचन्द्र बम्जम, अनिता लिम्बू, राजु पाठक, बिनु तिम्सिना, लिलाराज झापाली,  गजेन्द्र राई, सत्यनारायण शर्मा, गणेश तिम्सिना, जनक ढकाल, संजय याख्खा, थिरलाल विश्वकर्मा, राजेश पराजुली, डिकेश लामा, संगीता राई, रस्मी प्रधान, कृष्णजीत राई र सविना पाण्डे निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।