ad
x

दाङ १ को क्षेत्रीय सभापतिमा देउवा पक्षका पाण्डे निर्वाचित

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0

दाङ क्षेत्र नम्बर १ को क्षेत्रीय सभापतिमा भेषराज पाण्डे निर्वाचित भएका छन् । निकटतम प्रतिद्वन्द्वी सर्वजित डिसीलाई हराउँदै उनी जिल्ला सभापति बनेका हुन् । पाण्डेले ४ सय २२ मत प्राप्त गर्दा डिसीले २ सय ५७ मतमै चित्त बुझाए । 


पाण्डे अहिले पनि क्षेत्रीय सभापति हुन् । पाण्डेको टीम नै निर्वाचित भएको छ । उनी केन्द्रीय सभापति शेरबहादुर देउवा पक्षका उम्मेदवार हुन् । यस्तै सचिव खेमलाल चौधरीले ४२१ र हरिहर शर्मा ४०० मत ल्याएर विजय भएका छन् । उनीहरुका पराजित भएका कृष्णकुमार चौधरी २३५  र राजेन्द्र खड्का २३८ मत ल्याएका थिए ।यस्तै सहसचिव गोविन्दकुमार वली ४६३ र प्रकाशकुमार जिसी ४०८ मत पाएर निर्वाचित भएका छन् । यता मीनराज अधिकारी २४२ र जमिर साह १८३ मत प्राप्त गरेर पराजित भए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X