सर्वेन्द्रले ल्याए ‘किन रोयौ आमा’

person explore access_timeमंसिर ७, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रवासमा रहेर कलाकारितामा रमाउने सर्जक हुन् सर्वेन्द्र अधिकारी । सर्वेन्द्रकै शब्द तथा स्वर रहेको नयाँ गीत ‘किन रोयौ आमा’ सार्वजनिक भएको छ । संगीत समेत उनकै रहेको गीतमा संगीत संयोजन सुनिल राईले गरेका छन् । गीतको भिडियो समेत बनेको छ । जसका निर्देशन कुशल श्रेष्ठले गरेका हुन् । बेलायतको रमाइला लोकेशनमा छायांकन भएको भिडियोमा गायक स्वयंको अभिनय छ ।


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।