ad
x

भाञ्जाको जन्मदिनमा अभिषेक बच्चनको पोस्ट, ‘मामाको जुत्ता–कपडा लिन बन्द गर’

person explore access_timeमंसिर ७, २०७८ chat_bubble_outline0

 


बलिउड अभिनेता अभिषेक बच्चनका भाञ्जा अगस्त्य नन्दा आज आफ्नो जन्मदिन मनाइरहेका छन् । अगस्त्य २१ वर्ष पुगेका छन् । भाञ्जाको जन्मदिनको अवसरमा मामा अभिषेक बच्चनले अगस्त्यको वाल्यकालको फोटो सेयर गरेर उनलाई जन्मदिनको शुभकामना दिएका छन् ।अभिषेकको ठट्यौली पोस्टःअभिषेकले अगस्त्यको फोटो सेयर गरेर एउटा नोट पनि लेखेका छन् । फोटोको क्याप्सनमा उनले लेखेका छन्, ‘जन्मदिनको शुभकामना अगस्त्य । तपाईं कत्ति राम्रो, दयालु, मायालु, जिम्मेवार, प्रोटेक्टिभ र केयर गर्ने खालको बन्नुभएको छ । अब तपाईं आधिकारिक रुपमा युवक बन्नुभएको छ । कृपया मामाको कपडा र जुत्ता लिन बन्न गर्नुहोस्, अब आफैं किन्नुहोस् ।’श्वेता बच्चनले पुरानो फोटोसहित गरिन् छोरालाई विशःश्वेता बच्चनले पनि आफ्ना छोराको जन्मदिनमा उनको बाल्यकालको फोटो सेयर गरेकी छिन् । फोटोमा श्वेता र अगस्त्य सेतो पहिरनमा देखिएका छन् । उनले क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, ‘ह्याप्पी २१ छोरा’फिल्ममा डेब्यू गर्नेछन् अगस्त्यः

स्मरण रहोस्, अगस्त्य अमिताभ बच्चनकी छोरी श्वेता बच्चनका छोरा हुन् । खबरका अनुसार अगस्त्य जोया अख्तरको आर्ची कमिक्स थीम मूभीबाट फिल्ममा डेब्यू गर्ने सम्भावना छ । यद्यपि, यसबारे हालसम्म कुनै आधिकारिक जानकारी आएको छैन ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X