ad
x

पेरिसमा रोमान्टिक नेहुप्रीत

person explore access_timeमंसिर ७, २०७८ chat_bubble_outline0

 


मुम्बई । गायिका नेहा कक्कड पति रोहनप्रीत सिंहसँग प्रेम सिटी पेरिसमा छिन् । केही दिन पहिले उनीहरुले तस्बिर सार्वजनिक गर्दै आफूहरु घुमघाममा पेरिस रहेको जानकारी दिएका थिए ।अहिले फेरि यो जोडीले केही तस्बिर सार्वजनिक गरेका छन् ।  तस्बिर सामाजिक संजालमा भाइरल भइरहेको छ । तस्बिरमा दुबैको रोमान्टिक अन्दाज देख्न सकिन्छ । दुबै पेरिसको आइफिल टावरको अगाडि एकअर्काको प्रेममा रमाएको देख्न सकिन्छ ।नेहुप्रीत आइफिल टावरको नजिक रहेको पुलमा बसेर ‘लिपलक किस’ गर्दै गरेर खिचाएका छन् । तस्बिर शेयर गर्दै नेहाले लेखेकी छन् ‘प्रेमको शहर पेरिस निकै राम्रो देखिन्छ ।’ उनले रोहनप्रीत साथमा भएको समय मात्र आफुले पेरिस राम्रो देख्ने उल्लेख गरेकी छन् ।रोहनप्रीतले भने मानिसहरुले आइफिल टावरलाई गर्ने भन्दा बढी प्रेम नेहालाई गर्ने बताएका छन् । फ्यानले नेहा र रोहनप्रीतको तस्बिरलार्इं निकै लाइक बर्साएका छन् ।नेहा र रोहनप्रीत २४ अक्टोबर २०२० मा विवाह बन्धमा बाँधिएका थिए । यी दुबै विवाहदेखि रिसेप्सनसम्मको थुप्रै तस्बिर इन्टरनेटमा भाइरल भएको थियो । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X