दक्षिण कोरियाली राष्ट्रपतिको अनुमोदन रेटिङ बढेर ३९.५ प्रतिशत पुग्यो : सर्वेक्षण

person explore access_timeमंसिर ६, २०७८ chat_bubble_outline0

दक्षिण कोरियाली राष्ट्रपति मुन जे इनको अनुमोदन मूल्याङ्कन गत हप्ताको तुलनामा २.२ प्रतिशत बिन्दुले बढेर ३९.५ प्रतिशत पुगेको एक साप्ताहिक सर्वेक्षणले सोमबार देखाएको छ। मुनको राज्य मामिलाको आचरणमा नकारात्मक मूल्याङ्कन १८ प्रतिशत अंकले ५७.१ प्रतिशतमा झरेको रियलमिटर सर्वेक्षणले देखाएको छ।


मुनको सत्तारुढ डेमोक्रयाटिक पार्टीको समर्थन एक साताअघिको तुलनामा १.८ प्रतिशतले बढेर गत ३०.३ प्रतिशत पुगेको छ। मुख्य रूढिवादी विपक्षी पिपुल पावर पार्टीले गत हप्ता ४१.२ प्रतिशत अनुमोदन स्कोर हासिल गर्यो, जुन अघिल्लो हप्ताको तुलनामा १.३ प्रतिशत अङ्कले कम हो ।माइनर सेन्टर राइट पिपुल्स पार्टीले ७.६ प्रतिशत समर्थन जित्यो, माइनर सेन्टर लेफ्ट ओपन डेमोक्रेटिक पार्टीले ५.८ प्रतिशत र माइनर प्रोग्रेसिभ जस्टिस पार्टीले ३.२ प्रतिशतको साथ पछाडि पारेको थियो। गत सोमबारदेखि शुक्रबारसम्म गरिएको २ हजार ५१७ मतदाताको मतदानमा आधारित भएर नतिजा आएको हो । यसमा त्रुटीको मार्जिनमा प्लस र माइनस २ प्रतिशत अंक थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।