ad
x

सलमानभन्दा कम छैनन् कट्रिना कैफका बडीगार्ड, आफूलाई ठान्छन् शाहरुख खान

person explore access_timeमंसिर २, २०७८ chat_bubble_outline0

कट्रिना कैफ अभिनेता विक्की कौशलसँग विवाहको खबरका कारण चर्चामा छिन् । हालसम्म मानिसलाई नायिकाको व्यावसायिक र नीजि जीवनबारे लगभग सबैकुरा थाहा भइसकेको छ । तर उनको जीवनमा एक यस्ता व्यक्ति छन् जसले उनको जीवनको रक्षा गर्ने गर्छन् । उनी हुन् कट्रिनाका बडीगार्ड दिपक सिंह । आउनुहोस् नायिकाका यी बडीगार्ड को हुन्, यसबारे जानकारी लिऔं ।


६ फिट अग्ला, सुगठित शरीर – दिपक सिंह हेर्दा नै कुनै बक्सरभन्दा कम लाग्दैनन् । उनको गुड लुक्स र परफेक्ट फिजिक देखेर जोकोही उनलाई मोडल ठान्ने गल्ती गर्न सक्छन् । अभिनेता रोनित रोयकी श्रीमतीले थुप्रै पटक दीपक र उनकी श्रीमतीसँग फोटो सेयर गरेकी छिन् ।यसमा दिपकको मस्कुलिन फिजिक निकै आकर्षक देखिन्छ । सलमान खानजस्तै उनी पनि एक ह्यान्डसम हङ्क हुन् । क्यामेरा पछाडि बसेर दिपकले कट्रिनाको हिफाजत गर्न कुनै कमी गर्दैनन् ।दिपकको जन्म आगरामा एक एयर फोर्स अफिसरको घरमा भएको थियो । सन् १९९९ मा मुम्बई शिफ्ट हुनु अघि उनले आगरामा आफ्नो स्कूलिङ पूरा गरेका थिए । उनी क्रिकेटर बन्न चाहन्थे ।एक अन्तरवार्तामा दिपकले भनेका थिए, ‘म क्रिकेट समर क्याम्पमा समावेश हुन मुम्बई आएको थिएँ । मैले चन्द्रकान्त पण्डित अन्तर्गत रहेर तालिम लिएको थिएँ । तर दुर्भाग्यले मैले कलेज स्तरको क्रिकेटसम्म मात्रै खेल्न पाएँ र लिगको इन्ट्री पास गर्न सकिनँ । मैले निकै ढिलो गरी सुरुवात गरेको थिएँ जबकी बच्चाहरु स्कूलदेखि नै खेल्न सुरु गर्छन् ।’पाँच वर्षको तालिमपछि जब दिपकले ठूलो सफलता हासिल गर्न सकेनन् तब उनले केही परिवर्तन गर्नेबारे सोचे । उनले आफ्ना भिनाजु रोनित रोयसँग सल्लाह मागे । रोनितको विवाह दिपककी दिदी निलमसँग भएको छ । रोनितले आफ्नो सालोलाई गाइड गरे । सन् २००४ मा ग्रेजुएशन सिद्धिएपछि दिपकले एस सेक्युरिटी नामको कम्पनी जोइन गरे । दिपकको फर्स्ट अन–फिल्ड असाइनमेन्ट सञ्जय लिला भंसालीको फिल्म ब्ल्याकमा डोरम्यानको रुपमा थियो ।दिपक भन्छन्, ‘म ढोकामा उभिएर मानिसहरुका लागि ढोका खोल्ने गर्दथेँ । सिनियरलाई फिल्डमा देखेपछि एक वर्षभित्र मैले धेरै कुरा सिकेँ । मोरिससमा जी सिने अवार्डस्का बेला रानी मुखर्जीलाई सुरक्षा दिनु मेरो पहिलो ठूलो असाइनमेन्ट थियो ।’त्यसको केही समयपछि नै दिपकले ठूला काम पाउन थाले । उनले आमिर खान, शिल्पा शेट्टी, रितेश देशमुखजस्ता सिनेस्टारको हाई–प्रोफाइलको वैवाहिक समारोहमा काम सम्हाल्ने जिम्मा पाए । दिपकले हलिउड स्टार्स पेरिस हिल्टन र जोन ट्रेवोल्टा, सुटिङका लागि भारत जाँदा, उनीहरुको सुरक्षाको काम पनि सम्हालेका छन् ।

दिपकले कट्रिना कैफलाई मात्रै होइन, शाहरुख खान, माधुरी दिक्षित, ज्याकलिन फर्नान्डिसका लागि पनि बडीगार्डको काम गरेका छन् । बडीगार्डको ड्रेस कोटबारे दिपक भन्छन्, ‘म अरुभन्दा भिन्न देखिन चाहन्छु । राम्रो पहिरनले पनि तपाईंलाई भीडबाट अलग देखाउँछ । यदि तपाईंले साधारण सफारी लगाउनुहुन्छ भने मानिसहरुले तपाईंलाई सुरक्षाकर्मी हुन् भनेर बुझ्छन् । तपाईंहरु भीभीआईपीसँग यात्राका बेला प्रेजेन्टेबल देखिन आवश्यक छ । तपाईं उनीहरुसँग घुलमिल हुनुपर्छ ।’

अभिनयको प्रस्ताव पनि पाउनुभयो कि ? यो प्रश्नको जवाफमा उनले भने, ‘मलाई फिल्म निर्माता, डिजाइनर्स, कोरियोग्राफर र अभिनेताले पनि अभिनयमा प्रयास गर्न भनेका थिए । तर मलाई यसमा रुची छैन । म आफ्नो क्षेत्रको शाहरुख बन्न चाहन्छु ।’

दिपकको सानो परिवार छ । उनको प्रेम विवाह भएको थियो र उनी एक बच्चाका पिता पनि हुन् । बडीगार्डको जागिरबाट छुटेपछि उनी आफ्नो परिवारलाई समय दिन्छन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।