ad
x

नोकिया ६३१० नेपाली बजारमा

person explore access_timeकात्तिक ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

मोबाइल सेट निर्माणमा अग्रणी विश्वविख्यात कम्पनी नोकियाले ६३१० मोडलको मोबाइल सेट नेपाली बजारमा सार्वजनिक गरेको छ । यो सेटमा प्रख्यात नर्डिक बिल्ड–क्वालिटीमा र्‍याप गरिएको कनेक्टिभिटी र एक्सेसिबिलिटीको सुविधाहरू रहेको कम्पनीले जानकारी दिएको छ ।


कम्पनीका अनुसार यो सेटमा पुनः डिजाइन गरिएको कर्भ्ड  स्क्रिनको साथ क्लासिक रेट्रो उपलब्ध छ । यो बनावटले फोनको स्क्रीन स्पष्ट रूपमा हेर्न सघाउन पुग्ने कम्पनीको दाबी छ । मोबाइल सेटमा रहेको अलन्यूजुमइन मेनुहरूले नोकिया ६३१० लाई सरल र प्रयोग गर्न सजिलो बनाउने तथा पोलीकार्बोनेट सेलको मद्दतले नोकिया ६३१० लाई आधुनिक दैनिक जीवनमा प्रयोग गर्नको पर्याप्त बलियो बनाएको पनि नोकिया दाबी गर्छ ।सेटमा अक्षर तथा अंक पढ्न सुधारिएको ठूलो फन्ट छ । ह्यान्डसेट प्रयोग गर्न निकै सजिलो हुने कम्पनीले जानकारी दिएको छ । यो सेटमा रहेको ब्याट्री हप्ता दिनसम्म टिक्ने हुनाले चार्जर छुट्दा पनि चिन्ता नहुने कम्पनीको दाबी छ । गहिरो गाढा हरियो तथा डेरिंग पहेंलो रंगमा फोन उपलब्ध छ ।फोनमा कडा पोलीकार्बोनेटको शेल रहेकाले दैनिक जीवनमा आउनसक्ने नक्स र बम्पहरूबाट सुरक्षा प्रदान गर्न पर्याप्त बलियो रहेको कम्पनीले दाबी गरेको छ । सेटको मूल्य नेपाली बजारमा ६,२९९ रुपैयाँ तोकिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।