ad
x

पीएसजी रोकिँदा सिटी शीर्ष स्थानमा

person explore access_timeकात्तिक १८, २०७८ chat_bubble_outline0

राहिम स्टर्लिङले १२ खेलको गोल खडेरी अन्त्य गर्दा म्यानचेस्टर सिटीले क्लब ब्रगमाथि ४–१ को शानदार जित हासिल गरेको छ । घरेलु मैदानमा सिटीले खेलको १५ औँ मिनेटमा फिल फोडेनको गोलको मद्दतले अग्रता लिएको थियो । तर लगत्तै जोन स्टोन्सले आत्मघाती गोल गरेपछि खेल बराबरी बनेको थियो ।


दोस्रो हाफमा भने सिटीले गोलको वर्षा गर्‍यो । ५४ औँ मिनेटमा रिहाद महारेजले सिटीलाई पुनः अग्रता दिलाए भने ७२ औँ मिनेटमा स्टर्लिङले सिटीका लागि तेस्रो गोल गरे । खेलको इन्जुरी समयमा ग्याब्रियल जिसुसले गोल गर्दै सिटीको जीत सुनिश्चित गरे । खेलमा जोआ क्यासेलोले तीनवटा गोलको अवसर सिर्जना गरेका थिए ।जीतसँगै सिटी समूह ए को शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । चार खेलपछि सिटीको ९ अङ्क रहेको छ । उता, दोस्रो स्थानमा रहेको पीएसजी भने आरबी लेइपजीगसँग २–२ को बराबरीमा रोकियो । 

क्रिस्टोफर एनकुनुले लेइपजीगलाई खेलको सुरुवातमा नै अग्रता दिलाएका थिए । लगत्तै घरेलु टोलीले पेनाल्टी पायो तर आन्द्रे सिल्भा गोल गर्नबाट चुके । यसको फाइदा उठाउँदै जिनी विजनाल्डमले पहिलो हाफमा दुई गोल गर्दै पीएसजीलाई अग्रता दिलाए ।

पीएजसी जीततर्फ अग्रसर बनिरहँदा लेइपजीगले इन्जुरी समयमा अर्को पेनाल्टी पायो । यसपटक डोमिनिक स्जोबोसजलाईले गोल गर्दै पीएसजीलाई जीतबाट वञ्चित गरे । पीएजसीको ८ अङ्क रहेको छ भने लेइपजिगको एक मात्र रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।