ad

कति छ आज विदेशी मुद्राको विनिमयदर ?

person explore access_timeकात्तिक ११, २०७८ chat_bubble_outline0

आज बिहीबार एक अमेरिकी डलरको बिक्री मूल्य १२०.३५ र खरिद मूल्य ११९.७५ रुपैयाँ कायम भएको छ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आजका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय तोक्दै अमेरिकी डलरको भाउ कायम गरेको हो । यस्तै, एक युरोको बिक्री मूल्य १३९.५० रुपैयाँ कायम हुँदा खरिद मूल्य १३८.८० रुपैयाँ कायम भएको छ । पाउण्डको बिक्री १६५.२८ रुपैयाँमा भइरहँदा १६४.४५ रुपैयाँमा खरिद भइरहेको केन्द्रीय बैंकले जानकारी दिएको छ । 


सिंगापुर डलर किन्दा सर्वसाधारणले ८९.१५ रुपैयाँ तिर्नुपर्छ भने बेच्दा ८८.७१ रुपैयाँ पाउँछन् । यस्तै, १० जापानी येन किन्दा १०.५८ रुपैयाँ तिर्नुपर्छ भने बेच्दा १०.५३ रुपैयाँ पाउने केन्द्रीय बैंकको भनाइ छ । यस्तै, चिनियाँ युवानको बिक्री दर १८.८२ रुपैयाँ ताथ खरिद दर १८.७३ रुपैयाँ, साउदी रियालको बिक्री दर ३२.०९ र खरिद दर ३१.०९ रुपैयाँ तोकिएको छ । यता कतारी रियालको बिक्री ३३.०५ रुपैयाँ हुँदा खरिद दर ३२.८९ रुपैयाँ कायम छ ।संयुक्त अरब इमिरेट्सको दिरामको बिक्री मूल्य ३२.७६ र खरिद दर ३२.६० तथा मलेसियन रिंगटको बिक्री २८.९७ र २८.८२ रुपैयाँ कायम भएको छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।