ad

पहिलो ओभरमा नै ट्रम्पलम्यानको तीन विकेट

person explore access_timeकात्तिक १०, २०७८ chat_bubble_outline0

नामिबियाका बलर रुबेन ट्रम्पलम्यानले स्कटल्याण्डविरुद्ध पहिलो ओभरमा नै तीन विकेट लिन सफल भएका छन् । टी–२० विश्वकपअन्तर सुपर १२ को खेलमा ट्रम्पलम्यानले पहिलो ओभरको पहिलो बल, तेस्रो बल र चौथो बलमा विकेट लिएका थिए । उनी ह्याट्रिक लिनबाट भने चुके ।
ट्रम्पलम्यानले क्रमशः जर्ज मुनसे, क्यालम म्याकलियोड र रिची बेरिङटनलाई निशाना बनाएका थिए । दुई टोलीबीचको खेल हाल जारी रहेको छ । छैटौँ ओभरको खेल चलिरहँदा स्कटल्याण्डले ४ विकेटको क्षतिमा १८ रन बनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।