ad

रोयको विष्फोटक ब्याटिङमा इंग्ल्याण्डको सहज जीत

person explore access_timeकात्तिक १०, २०७८ chat_bubble_outline0

जेसन रोयले विस्फोटक ब्याटिङ गर्दै अर्धशतक बनाएपछि इंग्ल्याण्डले बंगलादेशलाई ८ विकेटले पराजित गरेको छ । बंगलादेशले प्रस्तुत गरेको १ सय २५ रनको लक्ष्य इंग्ल्याण्डले ३५ बल बाँकी छँदै मात्र २ विकेटको क्षतिमा पछ्यायो । टी–२० विश्वकपको सुपर १२ मा बंगलादेशको लगातार दोस्रो हार हो भने इंग्ल्याण्डको यो लगातार दोस्रो जीत हो । 


रोयले मात्र ३८ बलमा ६१ रन बनाए । यसक्रममा उनले ३ छक्का र ५ चौका हिर्काए । त्यस्तै, डेविड मलानले २८ तथा जोस बटलरले १८ रनको योगदान दिए । बंगलादेशका लागि शोरिफुल इस्लाम र नसुम अहमदले १–१ विकेट लिए ।यसअघि, पहिलो ब्याटिङ गर्दै बंगलादेशले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेटको क्षतिमा १ सय २४ रन बनाएको थियो । बंगलादेशका लागि मुसिफुर रहिमले सर्वाधिक २९ रन तथा कप्तान मोहमदुल्लाहले १९ रन बनाए । इंग्ल्याण्डका लागि टाइमल मिल्सले २ तथा लियाम लिभिङस्टोन र मोइन अलीले २–२ विकेट लिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।