ad

यी हुन् ‘मोटरसाइकल लाइसेन्स’को लिखित परीक्षामा सोधिने प्रश्न

person explore access_timeकात्तिक १०, २०७८ chat_bubble_outline0

यातायात व्यवस्था विभागले करिब ६ महिनापछि सवारी चालक अनुमति पत्र (लाइसेन्स)को नयाँ आवेदन खुलाएको छ । विभागले मंगलबारदेखि विभागले नयाँ आवेदन खुलाएको हो । विभागले पुराना आवेदकको प्रयोगात्मक परीक्षा सकिएपछि नयाँ आवेदकको प्रयोगात्मक परीक्षा लिने बताएको छ । प्रयोगात्मक परीक्षा अगाडि आवेदकले लिखित परीक्षा दिनुपर्ने हुन्छ ।


हिजोदेखि लाइसेन्सको आवेदन दिन थालेका आवेदकले सवारी चालक अनुमति पत्र परीक्षा सञ्चालक कार्यविधि निर्देशिका, २०७७ (संशोधित) अनुसार परीक्षा दिनुपर्ने हुन्छ । निर्देशिका अनुसार प्रयोगात्मक परीक्षामा ७० अंक ल्याए हुने छ भने लिखित परीक्षामा ६० अंक ल्याउनुपर्ने छ ।३० मिनेट समयको लिखित परीक्षामा २५ वटा प्रश्न सोधिने छ । त्यसका लागि विभागले पाठ्यक्रम नै बनाएको छ भने त्यहीँ भित्रबाट प्रश्न सोधिनेछ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।