ad

सेनिटाइजर कालोबजारी मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन माग्न सर्वोच्चको आदेश

person explore access_timeकात्तिक १०, २०७८ chat_bubble_outline0

सेनिटाइजर कालोबजारी गरेको आरोपमा थुनामा रहेका भारतीय नागरिकको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतले ‘कैफियत प्रतिवेदन माग्ने’ आदेश गरेको छ । बुधवार प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबराले सो आदेश गरेका हुन् ।


जेठ २४ मा महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले सानो भर्‍याङस्थित भारतीय नागरिक रोशन जैसवालले सञ्चालन गरेको सेनिटाइजर उद्योगमा छापा मारेको थियो । जैसवालले बिना दर्ता उद्योग सञ्चालन गरेको ‘क्लिन ह्याण्ड रव’ नामको सेनिटाइजर बरामद गरेको थियो ।ठुलो परिमाणमा सेनिटाइजर बरामद गरेर प्रहरीले उनीविरुद्ध कालोबजार तथा सामाजिक अपराधसम्बन्धी कसुरमा मुद्दा चलाएको थियो । जैसवालले आफु थुना बाहिर बसेर मुद्दा लड्न पाउनुपर्ने माग राखेर सर्वोच्चमा रिट हालेका थिए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।