ad
तिहारै आयो...

मखमली टिप्न भ्याइनभ्याइ (फोटो)

person explore access_timeकात्तिक १०, २०७८ chat_bubble_outline0

तिहार आउन एक हप्ता मात्र बाँकी रहँदा भक्तपुर गुण्डुका किसान यतिबेला निकै व्यस्त छन्। बिहानै उठेर किसानहरू आफ्नो खेतमा पुगेर फूल टिप्न भ्याइनभ्याइ देखिन्छन् । बिहानै फूल टिपेर उनीहरू दिनभर माला उन्ने गरेका छन्। यसरी उनिएको माला व्यापारीले घर–घर आएर किनेर लैजाने गरेका छन्। अघिल्ला वर्ष महामारीका कारण प्रभावित भएकोमा यो वर्ष किसानहरूले राम्रो व्यापार हुने आशा राखेका छन् ।  हेरौँ तस्बिरहरू :
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।