ad

आज रिहा होलान् त आर्यन खान ?

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७८ chat_bubble_outline0

 


मुम्बई । अभिनेता शाहरुख खानका छोरा आर्यन खान केही समयदेखि मुम्बई क्रुज ड्रग्सको मामिलामा अर्थर रोड जेलमा छन् । उनको जमानत याचिकाको विषयमा आज अर्थात् २६ अक्टोबरमा बम्बे हाइकोर्टले सुनुवाइ गर्दैछ । आजै यही मामिलामा पक्राउ परेका फेशन मोडल मुनमुन धचेवाको जमानत याचिकाको विषयमा पनि सुनुवाई रहेको छ ।खबरका अनुसार बम्बे हाइकोटले आर्यन खानको जमानत याचिका ५७ औँ नम्बरमा सूचीकृत गरेको छ । अरबाज मर्चेन्टको जमानत याचिका भने ६४ औँ​ नम्बरमा छ ।आर्यनको याचिकाको विषयमा सुनुवाई हुने दिन भएकोले आज शाहरुख र गौरीका लागि महत्वपूर्ण दिन हो । हाइकोर्टले   आर्यनलाई रिहाई गर्छ वा एनसीबीले उनको विषयमा नयाँ बाधा ल्याउँछ, त्यो भने प्रतीक्षाको विषय हो ।यदि आज आर्यनलाई जमानत मिलेन भने उनको मुश्किल झनै बढ्नेछ । किनभने अब अदालत अक्टोबर २९ सम्म खुल्नेछ । त्यसपछि शनिबार र आइतबार बिदा छ । त्यसपछि फेरि दीवालीको बिदा सुरु हुन्छ । शनिबार अदालतमा केसको फाइलिङ त हुन्छ । सुनुवाइको फैसला न्यायाधीशले चाहे भने लिन सक्नेछन् ।

 


यस अगाडि सेशन कोर्टले ४ पटक आर्यनको जमानत रद्द गरिसकेको छ । एनडीपीएस कोर्टले २० अक्टोबरमा उनको जमानत याचिका रद्द गरेको थियो । त्यसपछि आर्यनको वकिल सतीश मानशिन्देको रोवरमा उनको टिम हाईकोर्ट पुगेको हो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।