ad
x

आलोचनाबीच पनि फेसबुक अपेक्षाभन्दा बढी आम्दानी गर्न सफल

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७८ chat_bubble_outline0

फेसबुकको आन्तरिक दस्तावेज लिक भएपछि आलोचना हुँदा पनि फेसबुकले पछिल्लो त्रैमासमा अपेक्षाभन्दा बढी आम्दानी गर्न सफल भएको छ । फेसबुकले जुलाईदेखि सेप्टेम्बरको बीचमा नौ अर्ब डलरको मुनाफा गरेको छ । जबकि पछिल्लो वर्ष यो कमाई ७.८ अर्ब डलर रहेको थियो ।


फेसबुकका पूर्व कर्मचारी फ्रान्सिस हेगनले फेसबुकमाथि अनैतिक व्यवहार गरेको आरोप लगाएको बेला यो नतिजा बाहिर आएको हो । हेगनले फेसबुकको कयौँ आन्तरिक दस्तावेज मिडियामा प्रकाशित गरेकी थिइन् । उनले कम्पनीमाथि प्रयोगकर्ताको सुरक्षाभन्दा आम्दानीमा बढी महत्त्व दिएको आरोप लगाएकी थिइन् ।

दस्तावेजलाई उद्धृत गर्दै कयौँ मिडिया रिपोर्टमा फेसबुक ‘हेट स्पिच’ र अमेरिका बाहिर मानव तस्करी बढावा दिने सामग्रीलाई नियन्त्रण गर्न असफल भएको उल्लेख गरिएको थियो । फेसबुकका संस्थापक मार्क जकरबर्गले सोमबार लगानीकर्तालाई दस्तावेजको प्रयोग गरेर कम्पनीको झूटो तस्बिर प्रस्तुत गर्ने प्रयास भइरहेको दाबी गरेका थिए । फेसबुकका अनुसार एक वर्षमा उसको प्रयोगकर्ता ६ प्रतिशतले बढेर २ अर्ब ९१ करोड पुगेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।