ad

वैदेशिक रोजगार विभागका डिजीलाई दुर्व्यहार गर्ने ३ जना पक्राउ

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । वैदेशिक रोजगार विभागका महानिर्देशक दिपक काफ्लेलाई  दुर्व्यहार गरेको आरोपमा प्रहरीले ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । बुद्दनगरस्थित विभागमा महानिर्देशकको कार्यकक्षमा पसेर दुर्व्यहार गर्नेहरुलाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका प्रवक्ता (एसपी) रमेश बस्नेतले रातोपाटीलाई बताए ।


पक्राउ पर्नेमा श्याम बहादुर सापकोटा, रत्नलाल तामाङ र रुद्र बहादुर थापा छन् । कात्तिक ७ मा उनीहरुले महानिर्देशक काफ्लेलाई गालीगलौज गरेर आक्रमणको प्रयास गरेका थिए । सार्वजनिक हित बिरुद्धको कसुरमा म्याद लिएर उनीहरुमाथि महानगरीय प्रहरी वृत बानेश्वरले अनुसन्धान गरिरहेको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।