ad

बालबालिकाले कार्तिक २८ देखि पाउने भए फाइजर खोप

person explore access_timeकात्तिक ८, २०७८ chat_bubble_outline0

सरकारले कोभ्याक्स सुविधामार्फत प्राप्त गरेको कोरोनाविरुद्धको फाइजर खोप कार्तिक २८ गतेदेखि लगाउन सुरु गर्ने भएको छ । अमेरिकाबाट सोमबार नेपालले प्राप्त गरेको एक लाख ६ हजार मात्रा फाइजर खोप १२ देखि १८ वर्ष उमेर समूहका दीर्घरोगी बालबालिकालाई लगाइने स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । 


यस्तै अन्य दीर्घरोगीले समेत फाइजर खोप पाउने भएका छन् । परिवार कल्याण महाशाखाका बालस्वास्थ्य तथा खोप शाखा प्रमुख सागर दाहालका अनुसार देशभरका २४ अस्पतालबाट फाइजर खोप दिइने छ । काठमाडौं उपत्यकाका ९ अस्पतालबाट खोप दिइने तय गरिएको छ । 

 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।