ad

लाइसेन्स फाइल पेन्डिङमा भएकाहरूले अपुग कागजात बुझाउन पाउने

person explore access_timeकात्तिक ८, २०७८ chat_bubble_outline0

लाइसेन्स फाइल पेन्डिङमा रहेकाहरूले अपुग कागजात बुझाउन पाउने भएका छन् । स्वास्थ्य व्यवसायी परिषद्ले ३५ दिने सूचना जारी गर्दै लाइसेन्सका लागि आवेदकलाई अपुग कागजात बुझाउन आग्रह गरेको छ ।


परिषद्ले  ०७३ साउन १ गतेदेखि ०७८ वैशाख १० गतेसम्म नाम दर्ता गरेको प्रमाणपत्रका लागि अनलाइन आवेदनमा अपुग कागजपत्र रहेकाले आवेदकलाई आग्रह गरेको हो । स्नातकोत्तर, स्नातक  र प्रमाणपत्र तहमा नाम दर्ता प्रमाणपत्र लाइसेन्सका लागि अनलाइन आवेदनमा पेन्डिङ रहेका आवेदकलाई सोमबार अर्थात् आजदेखि ३५ दिने सूचना जारी गरेको हो । तोकिएको अवधि भित्र कागजात पुरा नगरेको खण्डमा आवेदन स्वतः रद हुने र पुनः अनलाइन आवेदन भरी नाम दर्ता प्रमाणपत्र परीक्षामा सहभागी हुनुपर्ने समेत  सूचनामा उल्लेख गरिएको छ ।

 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।